Občas po zkušenostech experimentuji s různým složením již ověřených mýdel. Tohle se v podstatě opakuje pravidelně, tak jako je zájem o levandulové mýdlo, heřmánkový šampón patří také mezi stálice péče o bujnou, světlou kštici. Tedy proč nezkusit upgrade - klasiku doplnit o rhassoul, marocký jíl.

Tilia - Chamonmilla - Calendula - ručně vyráběné mýdlo metodou za studena, pouze z rostlinných olejů. Obsahuje ušlechtilé oleje - mandlový, avokádový, jojobový, jež spolu s odvarem z květu heřmánku, měsíčku a lipového květu tvoří unikátní výživnou kombinaci. Mýdlo lze užít k mytí vlasů, doporučuji dvakrát namydlit a důkladně opláchnout. Poměrně silně vlasy tuží, slabé vlasy zesiluje. Mandlový olej je jedním z nejvýraznějších přírodních stimulantů růstu vlasů. Marocký zelený jíl rhassoul působí pro mastným vlasům.

Složení:

olivový olej, kokosový olej, palmový olej, mandlový olej, avokádový olej, jojobový olej, hydroxid sodný, med, odvar z heřmánku, měsíčku a lipového květu, marocký zelený jíl rhassoul, silice rmenu římského

 

Hmotnost kolem 90 g.